menu
compare like

Шведські стінки металеві та дерев'яні, для дітей та дорослих

Показано з 1 по 15 із 32 (3 сторінок)

Особливості металевих конструкцій

Металева шведська стінка завжди асоціюється з міцністю, тому снаряд залишається популярним. Єдиний недолік - холодна поверхня. VD-Sport і інші виробники подбали про комфорт, тому спортивна стінка з неопреновими накладками нівелює цю незручність.

Переваги сталевих конструкцій:

  1. Міцність. Метал здатний витримувати значні навантаження. Тренажер розрахований на вагу більше 150 кг.
  2. Довговічність. Матеріал захищений від корозії, а також інших пошкоджень.
  3. Універсальність. Шведська драбина впишеться в будь-який інтер'єр завдяки порошковому покриттю. Колір можна вибрати самостійно. 

Шведська стінка для дому, замовити яку можна в нашому інтернет-магазині, отримала високу оцінку покупців. Різноманітність комплектацій в поєднанні з приємними цінами дозволяють вибрати підходящий варіант.

Особливості дерев'яних спортивних куточків

Дерев'яна шведська стінка для квартири відрізняється особливою рельєфною поверхнею, яка обов'язково шліфується. Спортивна сходи не ковзає, а значить, зменшується ризик отримання травм. До того ж дерево  тепліше.

Шведська спортивна стінка з бука або сосни покривається лаком або фарбою. Екологічність дозволяє матеріалу стати  конкурентом міцної сталі. Шведська стінка від виробника SportBaby підходить для дорослих і дітей різного віку.

Зберегти цілісність дуже просто. Магазин шведських стінок надає докладну інструкцію. Недорогі комплекси додатково комплектуються зростомір, турніками. Купити спортивну шведську стінку можна для безпечних ігор дітей будь-якого віку.

Який матеріал виготовлення шведської стінки обрати?

І в дерев'яних, і в металевих шведських стінок є свої сильні і слабкі сторони, тому обидва ці варіанти однаково популярні у Покупців.