menu
compare like

Дитячі шведськие стінки

Показано з 1 по 15 із 21 (2 сторінок)

Шведська стінка для хлопчика та дівчинки - ідеальний тренажер,  що сприяє   правильного фізичному розвитку дитини. Вибирати спортивний інвентар для дитини потрібно звертаючи увагу на особисті якості та вік. Шведські стінки для малюків комплектуються зростоміром,  навісним набором, ціна залишається доступною.

Комплектація дитячої спортивної стінки для дому

Класичні шведські стінки для дітей включають шведську драбину (гірку) для тренування рук і ніг, а також турнік для правильного формування плечового пояса, канат, кільця, мотузкову драбинку. Однак тренажери використовуються протягом декількох років, тому при бажанні можна замовити:

  • диск-тарзанку для катання, або як опору для канату;
  • боксерську грушу для вправ на спритність;
  • баскетбольне кільце;
  • лаву для зміцнення м'язового корсету черевної порожнини.

Дитяча шведська стінка дозволяє прищепити любов до занять спортом і забезпечити формування всіх груп м'язів. Вироблення хапального рефлексу сприятливо впливає на загальну фізичну підготовку. Використовуючи дитячі шведські стінки для будинку, можна виконувати різні вправи в будь-яку пору року.

Як зробити вибір шведської стінки для малюків і підлітків

Виробники пропонують широкий вибір домашніх тренажерів. Для того щоб визначитися з вибором і купити дитячу шведську стінку в інтернет-магазині, яка підійде саме вам, необхідно враховувати вік дітей. У міру дорослішання снаряд для занять спортом можна доповнювати іншими потрібними елементами.

Шведська стінка для дитини повинна бути цікавою. Уподобання маленького власника грають важливу роль. У комплектацію можуть входити ростоміри, турніки, кільця, канат, мотузкова драбинка, качеля, тарзанка, трапеція. Купити шведську стінку для дитини можна металеву або дерев'яну: з бука або сосни. Консультанти допоможуть підібрати недорогу модель з урахуванням відповідних характеристик.